Агрегати - легенди бренду HORSCH чекають на Вас 14 серпня на дні поля УКАБ Агротехнології

Цьогоріч в рамках польової події УКАБ Агротехнології, компанія HORSCH представить незамінних помічників основного та передпосівного ґрунтообробітку, які уже отримали визнання серед аграріїв усього світу. Відвідувачі заходу зможуть випробувати та придбати дископаловий агрегат HORSCH Tiger 4 MT, комбінований агрегат HORSCH Focus 6 TD та зернову сівалку HORSCH Pronto 12 NT.

Реєструйтеся на подію, приїжджайте у с. Велика Олександрівка, та оберіть агрегат, який найкраще працюватиме саме на Ваше господарство!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

            Культиватор Horsch Tiger 4 MT поєднує у собі важку двохрядну дискову борону та глибокорозпушувач, який розрахований для роботи в агресивних умовах на усіх типах ґрунтів. На відміну від більш простої лінійки Tiger, HORSCH Tiger 4 MT агрегується із трактором потужністю від 340 кінських сил та сягає чотирьох метрів в довжину. Незважаючи на приставку «MT», що говорить про кукурудзяний культиватор, агрегат ефективно працює і з сидератами, соняшничинням та ріпаком. HORSCH Tiger 4 MT інтенсивно подрібнює грубі грудки на важких ґрунтах, а глибина обробки складає 35 см.

            Посівний комплекс Horsch Focus 6 TD є унікальним універсальним агрегатом, який забезпечує глибоке розпушення ґрунту, точкове внесення добрив, підготовку посівного ложа та здійснення посіву в один підхід. Може працювати за технологіями Strip-Till або No-Till. Ще одна особливість агрегату - можливість заміни висівної секції, що дає змогу працювати як із зерновими, так і з просапними культурами. HORSCH Focus 6 TD агрегується із трактором потужністю від 250 до 330 кінських сил.

            УКАБ Агротехнології – це одноденна польова подія національного масштабу у форматі порівняльних демонстрацій техніки в польових умовах, навчань та майстер-класів, яка відбудеться 14 серпня 2019 року на полях ТОВ «Агро-Регіон» (с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область).