AUTOPREZENTACJA

HORSCH JAKO PRACODAWCA

Nowoczesne maszyny rolnicze, międzynarodowa współpraca oraz dobre koleżeńskie stosunki wśród pracowników – to tylko niektóre z wielu aspektów, które mają wpływ na rozpoznawalność HORSCHA. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i ciągle poszukuje zmotywowanych pracowników, którzy chcieliby dołączyć do zespołu. W HORSCHU pracownicy mają możliwość indywidualnego rozwoju i – w zależności od potrzeb – są wspierani indywidualnie.

Blisko
Image description Weltkarte mit Verkaufsländern und Standorten
Offizielle Unternehmenspräsentation

Grafika z oficjalnej prezentacji firmy

Image description Ferienprogramm Image description

Szukacie Państwo praktyki lub miejsca do nauki zawodu?

Chce Pan/Pani napisać pracę dyplomową w Naszym przedsiębiorstwie?

Jest Pan/Pani początkującym pracownikiem? A może ma Pan/Pani już wieloletnie doświadczenie zawodowe?

Czy fascynują Pana/Panią nowe technologie i innowacje, a dodatkowo jest Pan/Pani pasjonatem przyszłościowej branży rolniczej?

Jeśli tak, jesteście Państwo dla nas kimś, z kim chcielibyśmy współpracować! Link do naszych ofert pracy zamieszczony jest poniżej!

INNOWACYJNA I PRZYSZŁOŚCIOWA UPRAWA GLEBY

HORSCH buduje maszyny rolnicze na najwyższym poziomie. Portfolio produktów obejmują głównie maszyny do uprawy gleby, siewniki oraz opryskiwacze. HORSCH to nie tylko maszyny, ale również innowacyjne i przyszłościowe rolnictwo. Maszyny rolnicze w ostatnich latach przeżyły bardzo intensywny rozwój. Charakteryzują je Hightech i Innowacyjność. Pasjonaci maszyn oraz pasjonaci rolnictwa znajdują w HORSCHU właściwego partnera. Również Państwo mogą aktywnie uczestniczyć w kreowaniu przyszłości w tak istotnym obszarze, jakim jest światowa produkcja żywności wysokiej jakości. Wy możecie również wnieść wiele nowego dzięki Waszej kreatywności.

POGODZIĆ PRACĘ Z RODZINĄ

Zadowolenie pracowników (1800 osób – stan na styczeń 2019 r.) jest dla rodzinnego przedsiębiorstwa HORSCH priorytetową sprawą. Istnieją różne możliwości, aby w miarę możliwości elastycznie dostosować godziny pracy do pracownika, tak by mógł pogodzić pracę i życie rodzinne. Bliski kontakt z pracownikami jest dla HORSCHA bardzo ważny. W przypadku jakichkolwiek problemów firma wspiera swoich pracowników i wspólnie szuka rozwiązań.

NIE TYLKO ELASTYCZNY CZAS PRACY

Zaufanie do pracowników i motywowanie ich do wydajności jest jednym z najważniejszych priorytetów firmy HORSCH. Dlatego oprócz elastycznych godzin pracy każdemu pracownikowi oferowane jest pasujące dla jego potrzeb i zainteresowań indywidualne dokształcanie. Żywa i otwarta komunikacja ze współpracownikami i przełożonymi, a także sprawiedliwość w relacjach międzyludzkich są ważną wartością w przedsiębiorstwie. Zapewnia to dobrą atmosferę w pracy – firmie dostarcza zadowolonych pracowników, a pracownikom kolegów.

DZIAŁALNOŚĆ MIĘDZYNARODOWA

HORSCH jest przedsiębiorstwem, działającym na rynkach międzynarodowych. Większość maszyn produkowanych jest na eksport. W związku z tym również za granicą powstały spółki zależne HORSCH, z których niektóre mają również własne zakłady produkcyjne. Daje to pracownikom pracującym w różnych działach możliwość zdobycia umiejętności międzykulturowych i wymiany poglądów z kolegami z całego świata.

ROZWÓJ OSOBISTY

HORSCH wspiera również podróże zagraniczne swoich pracowników. Dla każdego pracownika jest to dobra okazja nie tylko do pracy w innym kraju, ale także szansa na poznanie innych kultur i mentalności, a przez to również na rozwój osobisty.

BLISKIE ZWIĄZKI Z ROLNICTWEM

Rodzina Horsch od wielu pokoleń jest związana z rolnictwem. „Sami byliśmy i jesteśmy rolnikami, którzy od dawna intensywnie zajmują się zrównoważonym zarządzaniem glebą” - mówią dyrektorzy zarządzający: Michael i Philipp Horsch. Również w Czechach rodzina Horsch prowadzi duże doświadczalne gospodarstwo, na którym testuje nowo opracowane systemy uprawy gleby oraz nowe maszyny, zanim zostaną włączone do portfolio jego produktów.

PRACA Z WYKORZYSTANIEM HIGHTECH W BRANŻY PRZYSZŁOŚCI

W ciągu najbliższych kilku lat zmiany klimatyczne i stale rosnąca populacja ludzi na świecie stanowić będą poważne wyzwanie dla rolnictwa. Jako producent maszyn rolniczych w dużym stopniu przyczyniamy się do rozwiązywania tych problemów dzięki naszym innowacyjnym maszynom. Oferujemy pracę z wykorzystaniem hightech w branży przyszłości.

ZAKŁADOWY PROGRAM EMERYTALNY

W HORSCHU emerytura pracownicza jest sprawą oczywistą. Również w kwestiach socjalnych HORSCH wspiera swoich pracowników, np. pomagając im w poszukiwaniu krótkoterminowej opieki dla dzieci i seniorów w przypadku problemów rodzinnych.

ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ

Firma dba o zdrowie i kondycję swoich pracowników. Budowana obecnie „fabryka w lesie” nie tylko zwiększy moce produkcyjne w centrali w Schwandorfie, ale jednocześnie pomieści w sobie obiekty sportowe i sprawnościowe. Dzięki temu pracownicy będą mieli okazję poprawić swoją kondycję i żyć w stanie równowagi między pracą a odpoczynkiem oraz będą mogli wzmocnić relacje z kolegami z pracy.

PROGRAM WAKACYJNY DLA DZIECI

Dla HORSCHA szczególną wartość stanowi rodzina. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w tym, że HORSCH jest jedynym pracodawcą we wschodniej Bawarii, który oferuje program wakacyjny dla dzieci swoich pracowników.

NAJLEPSI Z 50 BAWARSKICH FIRM

HORSCH już czterokrotnie otrzymał nagrodę „Bavaria's Best 50”, która jest przyznawana przez bawarskie ministerstwo i wyróżnia szczególnie szybko rozwijające się średnie przedsiębiorstwa.

WIELKA NAGRODA DLA ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW

Ponadto w 2010 roku HORSCH otrzymał nagrodę „Wielka nagroda dla średnich przedsiębiorstw”. Jest to jedna z najważniejszych niemieckich nagród gospodarczych. W 2018 r HORSCH zdobył nagrodę „Skuteczny i prorodzinny” za stwarzanie warunków do pracy sprzyjających rozwojowi rodziny. Jej twórcy zwracają uwagę na możliwość łączenia rodziny i pracy zawodowej.

INNOWACJA ROKU

W 2016 roku HORSCH otrzymał specjalną nagrodę „HR Excellence Award” w kategorii „Innowacja roku” za stworzenie miejsc pracy dla uchodźców oraz program kształcenia uwzględniający różnice kulturowe i poziom wiedzy przystosowany do warunków uciekinierów.

ZOBACZ OFERTY PRACY
PRZEJDŹ DO OFERT PRACY

NASZA FIRMA

Filmy

HORSCH jest bardzo dobrym pracodawcą w przyszłościowej branży maszyn rolniczych, wykorzystujących nowe technologie. Atutem HORSCHA są również przyznane mu już kilkakrotnie nagrody!

Jak dokładnie wygląda praca w HORSCHU? Posłuchajmy, co mówią nasi pracownicy!